Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - How Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


how can u tell me its not real?
how can u tell me u dont feel... like i do.
we can save this...this is love we dont want to miss.

some questions can't be answered but how?

chorus-
how...how can u do these things to me
how...i dont know how u cant see
that you and I...baby, are meant to be

Sometimes i think...i can move on.
but how can i do that when when my love is so strong.
i need u baby, more than u know
and i try to let these feelings show.

just tell me how...how can u do this?

repeat chorus

how
how can u do this to me
how
u said we were meant to be
how
i dont understand
how
we're not still holding hands

it was a fairy tale while it lasted...and i dont know how but....
its over.Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - How
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "How".
3. Video është e këngës "How", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0