Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - I Got You Babe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(with Frank Skinner)

BRITNEY (FRANK)
They say we're young and we don't know
Won't find out until we grow
(Well I don't know why that is true)
(Cuz you got me and baby, I got you)

CHORUS:
Babe
I got you, babe
I got you, babe

(I got flowers, in the spring)
(I got you, you wear my ring)
When I'm sad, you're a clown
And I get scared, you're always around

When they say your hair's too long
But I don't care, with you I can't go wrong
(Then put your little hand in mine)
(There ain't no hill or mountain we can't climb)

CHORUS

(I got you to hold my hand)
I got you to understand
(I got you to walk with me)
And I got you to talk to me, yeah
(I got you to kiss goodnight)
And I got you to hold me tight
(I got you and I won't let go)
And I got you who loves me so, yeah

I got you, babeNuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - I Got You Babe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Got You Babe".
3. Video është e këngës "I Got You Babe", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0