Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - I'm The Best Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


CHOURUS;
Chorus:Yor're so ugly
and I'm so cute
Wake up about the star
I'm the best

Verse1; Your nasty...
You're stupid
I have silikon but you don't know
You believe in what I say..
There will be a day

Chorus:Yor're so ugly
and I'm so cute
Wake up about the star
I'm the best

Verse2; I miss Justin who took my viginity
But you still think I'm a virgin
I kind of parting all night long..
Messing around when you're gone

Chorus:Yor're so ugly
and I'm so cute
Wake up about the star
I'm the best

Ugly yeah yeahNuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - I'm The Best
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm The Best".
3. Video është e këngës "I'm The Best", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0