Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - Deep In My Heart Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Chorus:
Ooh, ooh, ooh, ooh
Oh, oh, I want you for the rest of my life, oh yeah
Walking through time looking for an answer
How can it be this way

What have I done, I just can't help but wonder
How everything could change
'Cause you've turned my world around
Since you came along, no
After this love was found
It seems like we can't go wrong

Chorus

Oh, yeah
There comes a time in everyone's life
And I believe it won't happen twice
Now since I felt the glory of love
I wish to spend forever and ever with you

Chorus

Deep in my heart
Oh, yeah
Oh oh, I want you for the rest of my life

Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - Deep In My Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deep In My Heart".
3. Video është e këngës "Deep In My Heart", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0