Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - I Know Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You have got your troubles
And I have got my problems
And we´re never gonna get a solution
No matter how hard we try
Our time is only passin' by
We'll never get a revolution

I know, we can't, change the world today
No matter what we do

I know
We got to be strong
I know
We got it all wrong

Planet earth is spinning
With a thousand miles per hour
And there's nothing we can do about it
A total mass suicide could never help us to survive
But we're to stupid to believe it

I know, we can, save the world today
But someone has to pay

I know
We got to be strong
I know
We got it all wrong

ADL rap

A total mass suicide could never help us to survive
But we're to stupid to believe it

I know
We got to be strong
I know
We got it all wrong
I know
We got to be strong
I know
We got it all wrong
We got it all wrong

Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - I Know
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Know".
3. Video është e këngës "I Know", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0