Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - Wake Up Girl Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dumb girl
Did you see the latest Vogue
Has it ever occurred to you
That you don´t fit the latest trend

Dumb , dumb girl
Can´t you see you´re such a joke
When was the last time your cellphone rang
Babygirl let´s not pretend

Be smart - don´t try to discodance, and
Sweetheart - don´t even come at all

Wake up girl
All the beautiful ones are laughing
Wake up girl
all the beautiful boys are forever taken - girl!

Dumb girl
You could always be like us
Do your boobs and a nosejob to
And don´t forget about the smile

But ´til then
Keep a distance on the bus
Take a look at my beeper now
That´s a number not to dial
Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - Wake Up Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wake Up Girl".
3. Video është e këngës "Wake Up Girl", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0