Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brotherhood

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Brotherhood është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Brotherhood esht nje grup reperash nga Ulqini. Ky grup perbehet nga: 1.Genc Hollaj, i lindur me 21 Maj 1991 2.Shkelqim Ravja Në Korrik 2008, Brotherhood marrin pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Back In The Building". Më datë 22 Shkurt 2009, Brotherhood publikojnë videoklipin "Po Du Nji Femer". Në Maj 2009, Brotherhood marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Per Ulqin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentUniversal (Mixtape)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Master Bass

Erresira E Jetes

E'7

Felon Records

2 Perqind

Kamikaza-T

Brezi Ri

Infinit Records

ETB 57

Zinxhirt

Tags: Brotherhood, Bhd, B.H.D


Komente mbi këtë artist