Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Brothers P.

Tags: Brothers P., Bajrush Isenaj

Brothers P. është një grup muzikor i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Brothers P është bërë i njohur tashmë për projektet e shpeshta që publikon, të cilat dalë nga dalë po arrijnë të marrin pëlqyshmërinë e madhe nga publiku. Rap-artisti ka lansuar së fundmi projektin e tij më të ri, këngën dhe klipin “Thirrëm n’Telefon. Kënga është ritmike e zhanrit hip-hop, dhe është punuar nga M6 Studio, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar Bajrush Isenaj. “Thirrëm n’Telefon” është shoqëruar edhe me një klip, regjisor i të cilit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Brothers P. ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017