Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Bruna Smulja
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Bruna është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Quhet Bruna Smulja, por në fakt do të evidentohet me emrin artistik, thjesht BRUNA. Një vajzë e re që për çdo ditë i ngjit me këmbngulje shkallët e profesionit të këngëtares. Talenti i saj u zbulua rasësisht, por ajo mbas këtij momenti ansjehrë s’ju nda këngës. Në shoqëri është e sinqertë dhe dashuria për të është një ndjejnë e bukur që duhet të respektohet. Dikur modele, sot këngëtare, Bruna është një vajzë me shumë synime dhe objektiva. Ëndrrat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥Nuk Dua Te Te Shoh


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rina Fermini

Viola Taçi

Silvana Rusi

Enki

Luar

Lola Pink

Betime Zylali

Besa Krasniqi

Fortesa Hoti

Nidora Gjyriqi

Tags: Bruna, Bruna Smulja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet