A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bruna Sota Hoxha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Fier 
BIOGRAFIA: Bruna Sota Hoxha is a popular singer of Easy Listening music. AUTOBIOGRAFI: Si tek tere artistet shkendijat e para artistike shfaqen qe ne femijeri. Une se bashku me motren time me te madhe, Linditen, qe te vogla jepnim koncerte nate per nate ne shtepi, ku spektatore kishim pjestaret e tjere te familjes. Lindita, si me e madhe nga une, merrte ne vend te mikrofonit, xhezven dyshe te kafese, ndersa une, si me e vogla moter, xhezven njeshe. Pjestaret e tjere te familjes ishin edhe spektatore edhe antare te ju...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pavlina Nikaj

Nertila Koka

Jolanda Dhamo

Lindita Theodhori

Morena Reka

Ema Qazimi

Justina Aliaj

Myfarete Laze

Zeliha Sina

Alida Hisku


Tags: Bruna Sota Hoxha, Brunilda Hoxha, Brunilda Sota, Bruna Sota, Bruna Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019