Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Brunilda Sota - Gjithmonë Në Aksion  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1976

1976-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 15-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithmonë Në Aksion" kënduar nga Brunilda Sota.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bruna Sota Hoxha: