A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BUG Production

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: BUG Production is a popular video production. Bug Production është një kompani kosovare e cila merret kryesisht me prodhimin e videove dhe reklamave të ndryshme televizive. Ky produksion ka vite që punon dhe tashmë janë të afirmuar në dixhitalizimin e videove muzikore, prezantimeve tregtare, dasmave etj, në kohë dhe buxhet....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Remi Production

Avi Rinia

Evropaturist

Riza Production

Thre3colors

Rizaj Records

Rexha Productions

Emra2

REDonPictures

Ant Production


Tags: Bug Production

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019