Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Diss Infinit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Buja #1
Qe qka po bojm qe ku po rrina
Qe me gjith qef qe na po vina
Ku je prishtin qe na ku jena na
Ec knena nuk ka sen ka jon ata
Qe shitin qe gjuma bitin
Qe dissin ta kalli Infinitin
Ju sjeni tRepit ju Jeni t Internetit
Për Me Bo Do Fam rrini nKar t`Getit
Na Thejna Kar Tu THy Recorde
Pi meje si dhurat qe 1 Puthje Inatqorve


Ky tekst u dërgua nga Roon.Buja
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/05/2009


Buja - Diss Infinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Infinit".
3. Video është e këngës "Diss Infinit", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0