Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Intro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dy zero zero tet kape gjuje n'flet,
Buja hala gjall shqipe buja nuk ka dek,
Sot ma i fort se dje pak ma i dopt se neser,
Ni kimik ni mikrofon edhe ni cop leter,
Vet e mar inspirimin repit ja qes timin,
Jom MC jo mahi un ta rrxoj qmimin,
Se i bona 5 vjet n`rap 5 vjet loj,
E qa kom bo deri tash mo nuk ka nevoj,
Ja qela vetit rrugen me pak ndihm rebelit,
Vz's edhe Drenit prej meje faliminderit,
Jom hala me TBA hala me Zinxhirt,
Kush don ferk me bujen hajde knej mu paraqit,
Per repera pa mshir hala qysh jom kon,
Edhe pse atu ktu per femna boj kong,
Se se rrok krejt nisoj duhet me ndrru stilin,
Ata qe kan kritika lirisht palone pidhin,
Se nuk em vyn shum me bo album me bo gerdi,
Mi bo sene qarta me shkru hisotri,
Veq 18 kong t`bazume n`jet teme,
Edhe pse ka naj t`shame nxine si lloj fame,


Ky tekst u dërgua nga Drenny   NakozaBuja
Publikimi: 01/12/2008


Buja - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0