Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Skit Nanush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nanush..
hajde tash hup kontroll
bonu kishem spo di qa po ndodh
mos rri me ni ven qu kce
edhe sonte si dje
mos ta nin tjert qa thojn
se muzika nnivel
niher pe nxehem mir
tani shkojna nhotel
ju hina stilav ren
69,qu nkom tani
STILIN SI QEN(si qenëë)


Ky tekst u dërgua nga Roon.Buja
Publikimi: 01/12/2008


Buja - Skit Nanush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit Nanush".
3. Video është e këngës "Skit Nanush", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0