Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - K.O (Feat. Dren & Chaoz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Buja
.........................................................
Luje kejt zemer se spo ta nxe vendi vend
Thobem vjerum jasht farmerkes teper pom pelqen
Mere 1 got tpihem sonte pi naj sen
Ec hyp permi heki farmerak baby ....
Se ja ka dokesh shum mir e tkisha lipi tana ant
E bojna stilin e ri nali dritat qoj komt
Lsho kameren incizojm qoja shoqev le te shojn
Meri shoqet ti bi shokt .................
Ose pi e trullohet nuk di me ec e rrxohet
Ja ndrroj mendjen per dy minata e shti mi lon shoqet
Se kur o vet ndryshohet sja nin as per frajer
Leja fajin alkoholit ska problem e bojna n'kerr
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBuja
Featuring: Chaoz
Publikimi: 30/05/2013


Buja - K.O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "K.O".
3. Video është e këngës "K.O", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0