A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Bujar Malaj
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Bujaa është një këngëtar i njohur. BuJar Malaj ( BuJaa ) ka filluar te merret me muzike me saktesisht me HipHop qysh ne vitin 2006, bashk me vllaun e tij Blendin,por inqiizimin e pare e ka bere ne vitin 2007. BuJaa njihet me bashkpunime me grupin ABMC, gjithashtu njihet per tekstet e tij,per beatat e tij, qe siq thot edhe ai " Fjalt qe vijn prej zemre s'sht fshtir mi dallu".BuJaa njihet si shum i suksesshem ne HipHopin shqiptar, gjithashtu veçohet per kenget e tij kushtuar Kosoves...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jokker

Mark Kastriot Marku

Napoleon

Dr.Nushi

Papushi

Potera

Shkelqim Mavraj

Herolind Ramabaja

Burim Hoxha

Ron Rexhi


Tags: Bujaa, Bujar Malaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019