Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bujar Ademi

Nuk ka akoma asnjë votë

Bujar Ademi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jusuf Dalifi

Sinan Zylbehari

Arshik Miftari

Habil Akiku

Adnan Kamberi

Silvani

Muhamer Duraku-Meli

Dj Endi

Berati

Duchi

Tags: Bujar Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet