Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Meholli
Krijime letrare (23)
Biografia
Foto (12)
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Bujar Meholli është një poet. Shkollimin e nisi në shkollën fillore "Migjeni", për të vazhduar më pas në "Andon Zako Çajupi", ku edhe e mbaron shkollimin fillor. Shkollimin e mesëm e vazhdon në shkollën "Arkitekt Sinani", ku mëson për Informatikë. Më pas fillon studimet në Prishtinë , pranë Universitetit 'Hasan Prishtina' në drejtimin Letërsi shqipe. Aktualisht merret me gazetari dhe me shkrime. Pasioni për shkrimin daton qysh nga fëmijëria e tij, ku ka shkruar një numër t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Bujar Meholli

Komente 0