Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Volez 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bujar Muça është një poet. Ai lindi në Volez, Kastriot të Dibrës. Pas mbarimit të shkollës së mesme mori rrugët e kurbetit. Pasioni i tij, biznesi, automatik, motorri dhe poezia që ka arrituron portretin e tij. "Vendlindja ime" është libri i tij i parë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Roni Kacorri

Shkëlqim Ziraj

Kasam Shaqirvela

Matt K

Ismail Hodaj

Romario Xhaferri

Orhan Dauti

Albert Bikaj

Rrustem Geci

Alban Kënuti

Tags: Bujar Muca, Bujar Muça


Komente mbi këtë artist