Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - Fat I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I vetmuar jam ne halle
kur dashnoren se kam ma
nu ke di ku e kam at zemer
shpirtin ma ka marr

nu ke di ku e kam at zemer
shpirtin ma ka marr
Koha kalon me lot qaj
se dashnoren ma kan marr
zemren time kam nje zjarr
e di se skam marr

zemren time kam nje zjarr
e di se skam marr

o zot mua me trego rrugen
fatin tim ku ta kerkoj
rri i ngritur ne mendime
pa dashnoren time
Fat i zi mor fat i zi
a me tregon se ku me shku
rrugt e mia i kam humbur
ty sdo te harroj kurr

Fat i zi mor fat i zi
a me tregon se ku me shku
rrugt e mia i kam humbur
ty sdo te harroj kurr


Ky tekst u dërgua nga  adhurim

Bujar Qamili - Fat I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fat I Zi".
3. Video është e këngës "Fat I Zi", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0