Bujar Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bujar Ramadani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 19 Prill 2016, Orhan Mustafa publikon videoklipin "Ah Met Nem Nena", në bashkëpunim me Bujar Ramadani. Më datë 12 Nëntor 2016, Bujar Ramadani publikon videoklipin "Sikur Te Isha Me Ty", në bashkëpunim me Abdul Mexhid Ramadani. Më datë 12 Nëntor 2016, Lavdrim Rexhepi publikon videoklipin "Me Fal Allah", në bashkëpunim me Bujar Ramadani. Më datë 12 Nëntor 2016, Bujar Ramadani & Samir Durmishi publikojnë videoklipin "Ah Moj Zemra Im...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mevlan Kurtishi

Dardan Osmanollaj

Leotrim Gashi

Jashar Hoxha

Kasso

Cyclone

Muaad

Shqiprim Sylejmani

Tensioni G

Krayzie Xia


Tags: Bujar Ramadani

Krijo Një Kartolinë