TEKSTESHQIP

Bujar Uka
Per Ty Moj Vendlindja Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty Moj Vendlindja Ime" kënduar nga Bujar Uka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, ky projekt vjen tek fansat i realizuar mjaft këndshëm me klip muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi MAX Production. Videoklipi u publikua më 24 Maj 2014.