Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Preteni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bujar Preteni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 24 Dhjetor 2017, Bujari publikon videoklipin "Inat N'zemer". Më datë 31 Mars 2018, Bujari publikon videoklipin "Pse Te Putha", në bashkëpunim me Edona. Në vitin 2018, Bujar Preteni publikon albumin "Live 2018". Më datë 12 Korrik 2018, Bujar Preteni publikon videoklipin "A Nuk E Din". Muzika e këngës u punua nga Mensur Kadriu, teksti u shkrua nga Mensur Kadriu. Videoklipi u prodhua nga MAF Production. Më datë 27 Prill 2019, Men...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Celi

Shenur Dauti

Adhurim Murati

Mergim Kurroshi

Durim Jetishi

Veton Mushkolaj

Visar Rama

Burim Muciqi

Labinot Ademi

Rexh Cenaj

Tags: Bujar Preteni, Bujari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet