Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bukurie Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Bukurie Zogaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mihrije Lestrani

Shpresa Veselaj

Sela Begaj

Kosovare Gashi

Dilja

Lendita Mjekiqi

Sanije Doberdolani

Nazmije Demolli

Mihrije Prapashtica

Irena Ciceri

Tags: Bukurie Zogaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet