Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bulos - Si Kujtim (Feat. Bess-H & Maksi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Makksii: ```*x2..
si Kujtiim e shkruj keT kenng
peer ty mendOj qddO qasTT.
iiKe Lamtumir pa m'then shpresoj
qe t'Kthehesh prap ,;
(shpresoj qe t'Kthehesh prap)
...
Bess-H:
Yeaah ,;
kkjO oshT e gjitha qka kkOm mujjT me bbO
peer tty . . .
nuk e ddi a oshT pak a shum weq .:(
...
Makksii:
(shpresoj qe t'Kthehesh prap)
...
buLoos:
Sot at diiT e maj n'door zinxhirin qe ma dhe
kkOm n'men pLoot kujtime po kooHa sum Len
mi shpreh . . e di qe jeTa ka pLoot probLeme
edhe s'Fiida po peer dashniin e gjaLL
duuheT me bbO sakrifica .
1`seen qe ti se bbOne aT'heer kur preej tejje
priiTa kkiishiin pas n'doodH shum sene qe un
kkuuRR nuuK i diiTa ` s'Diita hiq qa po ndoodH
besom ne JETË jooM Loodh kur i kujttOj
diisa sene `perr weTeen nuk kkam kontrooLL
ti iike peer mu kthy the se nuk t'harrOOjj un ty
i Lenduum une shum ti fshiiwa Lootet ne sy
diten qe tii u niise une rahaT kuurr su bbOna
se bessOwa qe ndOdH qeshTu peer 2'zemra
Toonnaa . . . :(
...
Makksii: ```*x2..
si Kujtiim e shkruj keT kenng
peer ty mendOj qddO qasTT.
iiKe Lamtumir pa m'then shpresoj
qe t'Kthehesh prap ,;
...
Bess-H:
KaLooj 1`kkOh e tti prap n'KOSOW u kthewe
e man kryyT te pooshT edHe m'deL para sywe
ti ddOn mem kaLLzu per kkOheen . . .
qe na ikku newe . . .
e deL n'Histori ` ku zemren mue me thewe
naLu mos ffoL ; t'Lutem wazhddO rrugen tane
s'ki newoj mem shpjegu . . . '
per Refuuzimet qe i baanne `. . .
me zzOr nuk t'kkan '' FEJU '' un nuk muujj
me bbessU kky oshTT ` 1'PLAN i ytti qe peer
muu ka deshTuu ` dashnia sakrific e jjeTa pLot
prObLeeme 1'zemer u Lendu dashnia u priiish
n'JETEN tteeme ` edhe pse per ty menddOj
peer kkOhen qe kaLowa e pse ma kthen
qeshTuu une kkTa kkuurr se besoowa
...
Makksii: ```*x2..
si Kujtiim e shkruj keT kenng
peer ty mendOj qddO qasTT.
iiKe Lamtumir pa m'then shpresoj
qe t'Kthehesh prap ,;
...
Bess-H:
Yeaah ,;
kkjO oshT e gjitha qka kkOm mujjT me bbO
peer tty . . .
nuk e ddi a oshT pak a shum weq .:(
...
BuLoos:
I MISS YOU . . . :( `*
KOHA nnuuK ktheheT m'brap
I MISS YOU . . . :( `*


Ky tekst u dërgua nga Artta'rBulos
Featuring: Maksi
Publikimi: 02/09/2011


Bulos - Si Kujtim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Kujtim".
3. Video është e këngës "Si Kujtim", por nuk këndohet nga Bulos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0