A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  33
  • Origin:
  • Hani I Elezit 
  • Residence:
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Maksi is a popular singer. Maksi u lind ne Han te Elezit. Ai eshte pjes e grupit ETNA. Maksi per momentin jeton ne Suedi. Në Korrik 2010, Tiki merr pjesë në Kosova Fest 2010 me këngën "Dhezim Flak", në bashkëpunim me Maksi. Më datë 27 Tetor 2010, Da Killa publikon videoklipin "Dy Zemra", në bashkëpunim me Maksi. Më datë 6 Janar 2011, Gimi.g publikojnë videoklipin "Me Mungon", në bashkëpunim me Gentos & Maksi. Më datë 9 Mars 2011, Kosovare Xhoni publikojnë video...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Translations (2)


Related Artists:

Avni Hadergjonaj

Sadik Krasniqi (Diki)

Lil Samee

Trim Jakupi

Met Sadiku

Ron Rexhi

Valon Rama

Acidi

Edi Krasniqi

Big Boy Niti


Tags: Maksi, Etna

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019