Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Bulza është një grup artistësh dhe label i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 31 Maj 2019, Bulza publikojnë videoklipin "Colours", në bashkëpunim me Semi Jaupaj. Muzika e këngës u punua nga ParadoX....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Anëtarë në Labelin Bulza:

Bojken Lako

Semi Jaupaj

EDEN

ParadoX

Contraband Gotti

Vert

DOBS

Tags: Bulza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet