Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bunjamin Cajani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Bunjamin Cajani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Prill 2014, Bunjamin Cajani publikon videoklipin "Më Fal Oj Nënë". Me karakter më ndryshe nga klipet tjera, ky është një projekt i ri i që sjellë i riu shqiptar nga Maqedonia. Teksti dhe muzika janë punuar nga Adem Ramadani, i specializuar për këngë të karakterit fetar. Videoklipin e ka realiuar MAF Production. Më datë 5 Shkurt 2016, Bunjamin Cajani publikon videoklipin "Eja Biri Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Sufa

Faton Bajrami

Durim Malaj

Kujtim Akiku

S4MM

Mevlan Kurtishi

Bomba

Dossi A.K.A Professional's

Adriatik Asllani

Ex Wolf

Tags: Bunjamin Cajani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet