Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Kur E Pash At Vajz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o ja e mora oj non
ja desh u tranova ooo
ja desh u tranova ooo(2x)

o kur e pash oj non
at djalin te shkolla oooo
at djalin te shkolla oooo

o ja e mora oj non
ja desh u tranova oooo
ja desh u tranova oooo

o ja e mora oj non
ja desh me lan mente ooo
ja desh me lan mente ooo(2x)

o kur e pash o non
at djalin nqytete oooo
at djalin nqytete ooo

o ja e mora oj non
ja desh me lan mente ooo
ja desh me lan mente ooo


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Buqja, Gazi & Linda - Kur E Pash At Vajz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Pash At Vajz".
3. Video është e këngës "Kur E Pash At Vajz", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0