Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Buqe Rama (Buqja)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  180
  • Emri i Vërtetë:
  • Buqe Rama
BIOGRAFIA: Buqe Rama (Buqja) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2008, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Plus Minus" Në vitin 2009, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Mesazh I Fundit" Në vitin 2010, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Po Luajne Vallen Qikat E Mira" Në vitin 2010, Buqja & Gazi & Linda publikojnë albumin "Pare, Pare" Në vitin 2011, Daim Lala & Buqe Rama publikojnë albumin "Jam Sheik" Më datë 25 Nëntor 2012, Daim Lala & Buqe Rama publikojnë videoklipin "Maximum Shkon Na...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Nëna e

Soni Lalës

Ish-Bashkëshorte e

Daim Lalës

Shto profile

zyrtareOne Milion (2012)

Jam Sheik (2011)

Pare, Pare (2010)

Po Luajne Vallen Qikat E Mira (2010)

Mesazh I Fundit (2009)

Plus Minus (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lumnije Menxhiqi

Entela Ilirjani

Liliana Kanina

Ema Bytyqi

Burbuqe Rada

Sevi

Mimoza Abedini

Irma Gurakuqi

Suzana Qatipi

Luljeta Kuraja


Tags: Buqe Rama (Buqja), Buqja, Buqe Rama-Lala, Buqe Lala

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet