Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Shkova Nga Nuk Shkova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

shkova nga nuk shkova
gjith boten kerkova
pik ne zemer don mem mbet
qika nga kosova(2x)

o luj moj kosovare
se nzemer me kalle
me ty sonte nata
po mbohet e madhe
o luj moj kosovare
se nzemer me kalle
me ty nata sonte
po mbohet e madhe

shkova nga nuk shkova
gjith boten e kerkova
pik ne zemer me ka mbet
djali nga kosova(2x)

luj mor kosovar
se zemren ma kalle
me ty sonte nata
po mbehet e madhe
luj mor kosovar
se zemren ma kalle
me ty nata sonte
po mbehet e madhe


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Buqja, Gazi & Linda - Shkova Nga Nuk Shkova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkova Nga Nuk Shkova".
3. Video është e këngës "Shkova Nga Nuk Shkova", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0