Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Alo Alo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

alo alo alooooo fol me muaaa
alooooooo vetem 5 minuta. x2

pse nuk me shikonn pse nuk me degjon pse po ik prej meje mos ke gjet naj tjeter ta kam than ty zemren e ti mua qka borq me ke ti mua dashurin e par

jabangji moj mu ke baaaa ne telefon spo folll ni fjallll te kam dasht si syt e mi do te qorrohem un pa tyy x2

alo alo alo fol me mua alo alo vetem 5 minuta.


Ky tekst u dërgua nga  edona

Buqja, Gazi & Linda - Alo Alo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo Alo".
3. Video është e këngës "Alo Alo", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0