A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Buqja, Gazi & Linda - Party Party


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/01/2013

2013-01-13T18:05:10

See Also

Linda Shabani

See Also

Gazmend Rama (Gazi)


Ne rruget e qytetit
si me pas miting
kolona-kolona rinia po vijne
krejt jane veshur mire
e koha behet gati
shkojme ne diskoteke
sonte paska party

para diskotes
tollovi e madhe
djem e vajza te reja
si n'pazar te grave
i presin frajerat
me hy n'diskotek
edhe sonte si cdo mbramje
kena per me vdek

(2x)
Move your body body
Shake your body body
Dance your regaae-reaggae
Dance your reggae all

Ref: (2x)
Party, party, disko party
knaqnu knaqnu krejt ne party
Come on come on
let’s go party
Ah sa shpejt po kalon vakti

(2x)
Party, party,
Come on party, let's go party
Hajde party deri n'sabah
Lujna Knojna tallava

Keto vajzat e reja
krejt jan ba kullerka
do kan vesh miniqka
do kan vesh farmerka
i kan ndreq frizurat
edhe jan shminku
shkojn ne diskotek
djemt mi provoku

Ore edhe na djemt
jena shum frajera
para diskotekes
kena shku me kerra
jena vesh shume mir
krejt si kauboja
e kur hyna mbrenda
ateher fillon loja

(2x)
Shake your body body
Move your body body
Dance your regaae-reaggae
Dance your reggae all

Ref: (2x)
Party, party, disko party
knaqnu knaqnu krejt ne party
Come on come on
let’s go party
Ah sa shpejt po kalon vakti

(2x)
Party, party,
Come on party, let's go party
Hajde party deri n'sabah
Lujna Knojna tallava


Lyrics submited by  amanda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019