Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - 1000 Shanca Ty Me Ti Dhan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x Her pranver e her si vjesht smuj me t'shti me zor mem desht
qysh po thu ti po rri un apet goja po t'fol shume

2xref: 1000 shanca ty me ti dhan je mush men
nuk muj me than me ta fal dashnin me
thes prap e keqe per ty mbes

2x Her si lamsh her si pejfjalt e tua nuk kan
skejme ti fal ty tok e det apet mangi diqka
te jet

4xref: 1000 shanca ty me ti dhan je mush men
nuk muj me than me ta fal dashnin me
thes prap e keqe per ty mbes


Buqe Rama (buqja) - 1000 Shanca Ty Me Ti Dhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Shanca Ty Me Ti Dhan".
3. Video është e këngës "1000 Shanca Ty Me Ti Dhan", por nuk këndohet nga Buqe Rama (buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0