Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - Ti E Ke Syrin E Unt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x Lumturine ma prune po ma morre shpejt
sa deshira mi premtove i harrove krejt

2xREF: Ti e ke syrin e unt me mu djal i prishe
punt rri me mu ment tjeter kund ti
dashnin e prune ne fund

2x Kur e din mes nesh gjithqka perfundoj
mos ma kushto kengen se nuk ta ndegjoj

4xREF: Ti e ke syrin e unt me mu djal i prishe
punt rri me mu ment tjeter kund ti
dashnin e prune ne fundPublikimi: 01/12/2010


Buqe Rama (buqja) - Ti E Ke Syrin E Unt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Ke Syrin E Unt".
3. Video është e këngës "Ti E Ke Syrin E Unt", por nuk këndohet nga Buqe Rama (buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0