A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Buqe Shira

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Buqe Shira është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 12 Tetor 2018, Buqe Shira publikon videoklipin "I Martuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ismajl Rexha

Adem Tahiri

Edi Sopa

Valon Selimi

Jeton Rrudhani

Bekim Ademaj

Artan Rexha

Alban Bala

Lindi Mehmeti

Shpend Kerleshi (Pena)


Tags: Buqe Shira

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019