A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burak Vehapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Burak Vehapi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 2 Nëntor 2012, Burak & Grupi Fama publikojnë videoklipin "Shen Valentini". Me këtë këngë, Burak & Grupi Fama marrin pjesë në Zhurma Show 2012 në vitin 2012. Më datë 4 Nëntor 2012, Burak & Grupi Fama publikojnë videoklipin "Vampire". Në vitin 2012, Buraku & Grupi Fama publikojnë albumin "Live Me Grupin Fama" Në Maj 2013, Burak & Grupi Fama merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Falma", në bashkëpunim me Meti Alshiqi. Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Jarani Jem (2019)

Balada 100% Live (2017)

Live 2017 (2017)

Oj Dashnija Jem A Je Gjall (2015)

Live Me Grupin Fama (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Dy Ftyra
Vampire
Shen Valentini
Do Të Bëhem I Pasur
Cigarja
Gabuam
Çunat E Qefit
Pë Ty
Po Te Pershendes
Jo


Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Bardh Spahja

Fatmir Elezi

Sead Asllani

Ali Gërguri

Andi Mezini

Shqipri Kelmendi

Sokol Koçi

Granit Hyseni


Tags: Burak Vehapi, Burak, Buraki, Buraku, Buraku Dhe Grupi Fama, Buraku Fama, Buraku & Grupi Fama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019