Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak & Grupi Fama - Cigarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dalengadale po digjem si cigarja pa asnje fjale
Po ta di ti a po digjesh apo se din a jam gjalle

Si cigaren kur e ndez dhe nuk e ndal deri mengjes
Ndoshta ma vone do te me lendoje por tash per rash po me qeteson

ref: Po te mos ishte kjo cigare e poshter
Po te mos ishte dashuria si loder
Asgje ne kete jete me shume une s kerkova tash
pa ty un mbarova

Po te mos ishte kjo cigare e poshter
Po te mos ishte dashuria si loder
Kur isha me ty cigaren nuk e doja
Tash pa ty un mbarova
Tash pa ty un mbarova

E pata nje jete plot lumturi
A thua ku u tret ajo dashuri

E netet pa gjume si ti kaloj
Kur vetem per ty un po mendoj
Edhe ne kete nate i vetem pi
Nga tymi i madh me njegin keta sy
E loti rrjedh e nuk ndalon
E as rakia sme qeteson

ref: Po te mos ishte kjo cigare e poshter
Po te mos ishte dashuria si loder
Asgje ne kete jete me shume une s kerkova tash
pa ty un mbarova

Po te mos ishte kjo cigare e poshter
Po te mos ishte dashuria si loder
Kur isha me ty cigaren nuk e doja
Tash pa ty un mbarova
Tash pa ty un mbarova
Tash pa ty un mbarova...

Ky tekst u dërgua nga xxxFeaturing: Grupi Fama
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/02/2014


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0


Burak & Grupi Fama - Cigarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cigarja".
3. Video është e këngës "Cigarja", por nuk këndohet nga Burak & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.