Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Burbuqe Esti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
BIOGRAFIA: Burbuqe Esti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 5 Shtator 2018, Burbuqe Esti publikon videoklipin "Vajti Plaka Te Mbledh Lakra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anula

Valentina Myzeqare

Lida Lazaj

Anida Qarri

Flutura Akulli

Blerina Todi (Bela)

Klodjana Vata

Blerta Vlashi

Liljana Stafa

Meri Gici


Tags: Burbuqe Esti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet