Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Po Mendoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jam i ulur mbi tavolin, po i pi disa got raki, po mendoj per dashnoren time m'ka marr malli me ti pa dy syt e zi (2x)

Po mendoj per dashnoren time, po mendoj per dashnoren time me lot po qaj, mos ma fshi lotin mbi sy, ti jeten time ti moj q'ma ke marr, jeten time ti moj vash ma ke marr me lot po qaj dit e nat mendoj per ty, per jeten time mos ma fshi lotin mbi sy, ti zemren time, ti ma ke coptu

Po mendoj per dashnoren time, po mendoj per dashnoren time me lot po te qaj, mos ma fshi lotin mbi sy, ti jeten time ti moj q'ma ke marr, jeten time vash ti q'ma ke marr me lot po qaj dit e nat mendoj per ty, per jeten time mos ma fshi lotin mbi sy, se zemren time ti ma ke coptu


Ky tekst u dërgua nga Antigonaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 09/05/2013


Burim Aliu - Po Mendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Mendoj".
3. Video është e këngës "Po Mendoj", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0