Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - A Moj Nan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

tanat tmirat nshpi me i pas krejt dynjan me ma fal kur a ty nan a ty mungon a ty jetes jet si thojn kur a ty nan mungon a ty jet nan si thojn a moj nan shiqoj vendet ka je kan shiqoj lulet qi i ke mjell kush per ty tju merr er ...... kur tvjen daja mem vizitu lot per faqe me shkojn mu me shkon mendja te ti oj nan ti she kan para me i dal a moj nan a moj nan shiqoj vendet ka je kan shiqoj lulet qe i ke mjell kush per ty tju merr er ... motra ime si me shiqon vllau i vogel pse poo qon e ki motren si kur nan amanet prej nanes e kam e ki motren si kur nan amanet prej nanes e kam amoj nan amoj nan


Ky tekst u dërgua nga Isuf Hasani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 02/11/2012


Burim Aliu - A Moj Nan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Moj Nan".
3. Video është e këngës "A Moj Nan", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0