Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa shum lot kam derdh per ty i verbova kta dy sy qaj e lot e jam pa shpres per ty shkriem per ty vdes dashurin qe kam per ty thell ne zemer me ka mbet te kam dashur dhe te dua sdo t´harroj kur per jet

ref. (2x)
pa ty jeta ska kuptim per ty malli ska mbarim pa ty lotet nuk pushojn pa ty zemra nuk punon

si te nxjer nga zemra ime kur je bo nje pjes e saj si me thua tet harroj kur dje ishim te pa ndar larg meje po jeton zemra ime te kerkon qaj me lot pa pushim se te dua shpirti im

ref. (4x)
pa ty jeta ska kuptim per ty malli ska mbarim pa ty lotet nuk pushojn pa ty zemra nuk punon


Ky tekst u dërgua nga Asii-gg


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 14/01/2009


Burim Aliu - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0