Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Ec Rruges Dhe Mendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Eci rrugëve po mendoj shpirtin tim ta qetësoj
Ke hy thellë ne shpirtin tim pa ty jeta ska kuptim
Eci rrugëve po mendoj shpirtin tim ta qetësoj
Ke hy thellë ne shpirtin tim pa ty jeta ska kuptim

Ref:
Une jam i ri të dashuroj me asnjë s'të krahasoj
nga zemra rrjedhin këto fjal banmu femër tjetër s'kam X2

A mendon se sa të du veç në ty une po mendoj
Pa ty dielli s'po më ngroh pa ty hëna s'po ndriçon
A mendon se sa të du veç në ty une po mendoj
Pa ty dielli s'po më ngroh pa ty hëna s'po ndriçon

Ref:
Une jam i ri të dashuroj me asnjë s'të krahasoj
nga zemra rrjedhin këto fjal banmu femër tjetër s'kam X2


Ky tekst u dërgua nga Hanna   cunamiBurim Aliu
Publikimi: 17/01/2011


Burim Aliu - Ec Rruges Dhe Mendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ec Rruges Dhe Mendoj".
3. Video është e këngës "Ec Rruges Dhe Mendoj", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0