Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Kujtimi I Dashuris Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po kendoj ket keng per ty
Per kohen e vjeter
ti kisha pas mend e sotit
ste kisha ndru me tjeter

i kujtoj une ato dite, ditet e rinis
tash ka mbetur vetem nje kujtim
kujtimi dashnis

njeqin gota do ti pi, se me mungon ti
me ndihmoni shok te mi nga oh kjo dashni
njeqin gota do ti pi, se me mungon ti
me ndihmoni shok te mi nga oh kjo dashni

e mbaj nmend kur dilem bashk
dilem dore per dore
kishe shtatin si selvi e belin e holl
kohe gjate tash ka kalu, e po vuaj shum,
krejt qka kishe nzemer ti, i kam dite veq une

njeqin gota do ti pi, se me mungon ti
me ndihmoni shok te mi nga oh kjo dashni
njeqin gota do ti pi, se me mungon ti
me ndihmoni shok te mi nga oh kjo dashni


Ky tekst u dërgua nga Lirushee


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 25/08/2009


Burim Aliu - Kujtimi I Dashuris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimi I Dashuris".
3. Video është e këngës "Kujtimi I Dashuris", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0