Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Zemra Me Shkoj Ne Themer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

x2
E kam nxan nje femer
zemra m'shkoj ne themer
emrin sja tregoj se nuk po guxoj
x2
Bani e nin aj baba i vet
bavaki e del em pret
del e m'pret e m'len sakat
kshtu ma mir po rri rehat
x2
N'zemer do ta ruj si tregoj askuj
mos me lan nuk ban se nuk di qka m'gjan
x4
Bani e nin aj baba i vet
bavaki e del em pret
del e m'pret e m'len sakat
kshtu ma mir po rri rehati


Ky tekst u dërgua nga  nessa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 15/10/2009


Burim Aliu - Zemra Me Shkoj Ne Themer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Me Shkoj Ne Themer".
3. Video është e këngës "Zemra Me Shkoj Ne Themer", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0