Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Vashe E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Vashë e Bukur Mos u Ngut
Dhe Mos Luaj Me Mu
Se Unë Jam Nji Gacë e Mbulutë
Muj Me T´Pervëlu

Mos Luaj Me Mu Moj Lozonjare
E Kam Zemrën Djaloshare

Më Ngadalë o Më Ngadalë
Se Unë Jam Nji Goxha Djalë
Më Ngadalë o Mori Cucë
Rri Rehat e Mos Më Nguc

Më Ngadalë o Më Ngadalë
Se Unë Jam Nji Goxha Djalë
Eja t´Luajmë Ne Te Dy
E Te Muj Tetë Me Dy
Burim Aliu
Publikimi: 01/08/2014


Burim Aliu - Vashe E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vashe E Bukur".
3. Video është e këngës "Vashe E Bukur", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0