Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - E Kaluar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk e di kush humb me shume.
A humb ti a humbi une.
Mori fund nje dashuri,
krejt e din se kush je ti.
X2

Pa ty jam me mire,
tash jam i lire,
tash jam i lire.

Je kaluar, je harruar kurre mos ti pafsh syt.
Dikur te deshta me nuk te dua,
dallojm si nata me dit.
X2

Dita e mire shihet ne mengjes,
une nga ti me mire nuk pres.
Me pengoje me shoqeri kurre sjam kan rehat me ty.
X2

Pa ty jam me mire,
tash jam i lire,
tash jam i lire.

Je kaluar,, je harruar kurre mos ti pafsh syt.
Dikur te deshta me nuk te dua,
dallojm si nata me dit.
X2


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiPBurim Aliu
Publikimi: 29/05/2015


Burim Aliu - E Kaluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kaluar".
3. Video është e këngës "E Kaluar", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0