TEKSTESHQIP

Burim Aliu
Sot Ose Neser
Lyrics

smund te jetoj nese buzet e tua nuk i puth nga dy tri her ndoshta sbeson po nga gjdo 5 minuta per ty malli po me merr

smund te jetoj nese zerin e embel sta ndegjoj gjdo dit gjdo nat
ti je e vetmja dhe e verteta Lumi une qe te kam nafak

ref: Sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem ma mir eshte me lidh martes se me nejt per faqe t'zez (2x )

Heren e fundit qe u takuam
diqka te premtova une
kete dashuri qe ne zemer e kemi se kem njet me zgjat ma shum

smund te jetoj nese zerin e embel sta ndegjoj gjdo dit gjdo nat
ti je e vetmja dhe e verteta Lumi une qe te kam nafak

ref: Sot ose neser do ta them mjaft kemi pritur shpirti jem ma mir eshte me lidh martes se me nejt per faqe t'zez (2x )

DËRGOI: