TEKSTESHQIP

Burim Aliu
Neve Nuk Na Dhimet Malli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Neve Nuk Na Dhimet Malli" kënduar nga Burim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.